Pracownik fizyczny- składanie i pakowanie kartonów

Data publikacji: 03-10-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 15.25e/h
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie

Pracownik fizyczny – składanie i pakowanie kartonów

Lokalizacja – Niemcy, Dolna Saksonia, Hankensbüttel

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy produkującej przekąski takie jak: chipsy ziemniaczane, chipsy w tubie, paluszki solone i produkty z orzeszków ziemnych, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek do pracy przy składaniu i pakowaniu kartonów

Oferta:

- Niemiecka umowa o pracę tymczasową

- Stawka godzinowa – 15,25 euro brutto

- System trzyzmianowy (6-14, 14-22, 22-6)

- 40 godzin / tydzień

- Możliwe nadgodziny

- Cotygodniowe zaliczki

- Zwrot kosztów transportu do Niemiec

- Bezpłatne zakwaterowanie

Zadania:

- Pakowanie produktów do kartonów

- Składanie kartonów przy użyciu maszyny

- Dbanie o czystość i higienę w miejscu pracy

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym

- Znajomość j. niemieckiego – minimum A2

- Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych (dawniej książeczka sanitarno-epidemiologiczna)

- Prawo jazdy i własne auto

- Gotowość do pracy zmianowej

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń