Pracownik fizyczny z obsługą wózka, wparcie produkcji

Data publikacji: 23-09-2024
Miejsce Pracy: Kielce
Wynagrodzenie: 4500-6500 zł brutto miesięcznie
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

Lubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A. oddział w Kielcach na ul. Mielczarskiego 35 poszukuje energicznych osób do pracy na pełny etat na stanowisko:
Pracownik gospodarczy z obsługą wózka widłowego

Zadania:

• prace fizyczne związane z gospodarką odpadami przemysłowymi na terenie zakładu NSK Kielce (dawna ISKRA)
• załadunek, rozładunek, transport odpadów na terenie zakładu
• prace porządkowe
• obsługa wózków samojezdnych (UDT)
• wsparcie produkcji

Wymagania:

• dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna
• dyspozycyjność
• umiejętność pracy w zespole
• sumienność
• uprawnienia na wózki widłowe (UDT)

Oferujemy:

• wynagrodzenie zasadnicze + premia
• stabilne warunki zatrudnienia na podst. umowy o pracę

kontakt pod nr 570 788 177

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń