Display Print
Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar oraz frontów meblowych, poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Przedstawiciel Handlowy branża stolarsko-meblarska

Data publikacji: 11-10-2024
Miejsce Pracy: Luboń
Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

[Obowiązki]

pozyskiwanie nowych klientów,nadzór nad projektami i zamówieniami,przygotowywanie ofert, wycen oraz prowadzenie rozmów handlowych.

[Wymagania]

znajomość branży stolarsko-meblarskiej oraz doświadczenia w sprzedaży,umiejętność czytania dokumentacji technicznej,budowanie pozytywnych i trwałych relacji biznesowych,samodzielność i dobra organizacja pracy,wypracowana baza klientów.

[Oferujemy]

umowę o pracę na pełen etat,motywujące warunki pracy (premie obrotowe),pracę w przyjaznej atmosferze młodych, ambitnych osób.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@displayprint.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń