Firma świadcząca usługi z zakresu systemów bezpieczeństwa, automatyki przemysłowej i symulatorów zatrudni pracownika na stanowisko:

Serwisant instalacji teletechnicznych

Data publikacji: 16-09-2024
Miejsce Pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: od 8300 brutto/msc
Stanowisko: Serwisant
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

Serwisant systemów teletechnicznych SSWiN, CCTV, KD, SAP/Pracownik wsparcia technicznego

Wynagrodzenie:

od 8300 zł brutto/miesiąc + system premiowy i stażowy

Miejsce pracy: Wrocław + wyjazdy delegacyjne

Zadania:

  • Wykonywanie prac instalacyjnych w zakresie związanych z montażem systemów teletechnicznych (alarmowych, kontroli dostępu, telewizji dozorowej, sygnalizacji pożaru, nagłośnienia, domofonowych),
  • Montaż i serwisowanie urządzeń elektronicznych,
  • Uruchomienie i konserwacja systemów ochrony,
  • Próby, testy i pomiary.

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie elektryczne, elektroniczne, telekomunikacyjne lub pokrewne, ewentualnie zamiennie doświadczenie zawodowe w montażu, uruchamianiu lub serwisowaniu systemów SSWiN, CCTV, SSP, SKD,
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych na terenie Polski w tygodniu - na weekend zawsze powrót,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia w raz z systemem premiowym i stażowym,
  • Wyjazdy służbowe za dodatkowym wynagrodzeniem,
  • Kursy, szkolenia, program socjalny, MultiSport,
  • Ubezpieczenie zdrowotne.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "SERWISANT" - oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń